21/12/2019

Badanie ZIMu – Drużynowi

Druhno Drużynowa, Druhu Drużynowy,

gra „Sprawdź się”, którą otrzymałeś/łaś to narzędzie, które w prosty i łatwy sposób pomoże Ci wraz z kadrą drużyny lub radą drużyny dokonać rzetelnej ewaluacji pracy Waszej jednostki i zainspiruje Was do wymiany opinii na wiele ważnych tematów. Wnioski z ewaluacji i rozmów posłużą Ci do zaplanowania pracy gromady/drużyny, kolejnego biwaku lub obozu itp.

Gra „Sprawdź się” jest wyjątkowym narzędziem, które stworzyliśmy w naszej organizacji. Wspieranie Twojej pracy Druhno Drużynowa, Druhu Drużynowy jest naszym nadrzędnym celem. Abyśmy jako organizacja mogli robić to w sposób rzetelny, kompleksowy, a przede wszystkim pożyteczny, potrzebujemy informacji, w czym możemy Ci pomóc. Dlatego postanowiliśmy wykorzystać narzędzie „Sprawdź się” do zebrania takich danych od drużynowych z całej Polski. W maju 2020 roku dokładnie na tej stronie, zostanie uruchomiony formularz do zbierania danych, który będzie wiernym odzwierciedleniem gry. Wówczas poprosimy Ciebie o uzupełnienie formularza. Możesz to zrobić zaraz po dokonaniu ewaluacji pracy w Twojej drużynie. Wystarczy jak przepiszesz wartości z karty wyników, którą otrzymałeś/łaś w grze. Formularz będzie anonimowy. Jeśli każdy drużynowy w 2020 roku wypełni formularz, będziemy wiedzieli, które obszary pracy gromad i drużyn wymagają najpilniejszego wsparcia. My chcemy pomóc Tobie, Ty pomóż sobie lub Twojemu następcy. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu w pracę na rzecz ulepszania naszej organizacji, będziemy na dobrej drodze do osiągnięcia ideału.

Zajrzyj tutaj zaraz po tym, jak dokonasz ewaluacji pracy gromady/drużyny przy pomocy „Sprawdź się”.