Arkusz Analizy Hufca (2013)

Arkusz Analizy Hufca daje możliwość rzetelnej analizy środowiska biorąc pod uwagę pięć obszarów Strategii Rozwoju ZHP na lata 2012–2017. Ponadto komenda hufca może na podstawie tego narzędzia dokonać analizy, które obszary wymagają wsparcia i dalszego rozwoju.

Arkusz umożliwia komendzie chorągwi czuwanie nad działaniami hufców oraz udzielanie odpowiedniego wsparcia. Jest źródłem wiedzy również dla Głównej Kwatery ZHP. Pozwala zapoznać się ze stanem hufców i na tej podstawie pracować nad rozwojem Związku Harcerstwa Polskiego.

Wszystkie nasze opracowania dostępne są dla członków ZHP posiadających konta w Office 365 (wszystkie domeny @chorągwiane, @zhp.net.pl, @gk.zhp.pl, @zhp.pl itp.). Jeśli system komunikuje, że nie masz dostępu do wyników to znaczy, że Twój adres mailowy nie jest w Office 365 ZHP.

Wyniki Arkusza Analizy Hufca – dane tabelaryczne

AAH2013