03/09/2020

Badanie drużynowego

Badanie drużynowego 2015-2020 w kontekście systemu instrumentów metodycznych

Przedstawiamy Wam raport podsumowujący dane z Badania Drużynowego, które prowadziliśmy w latach 2015-2020. Raport dotyczy obrazu systemu instrumentów metodycznych. Autorem raportu jest pwd. Daniel Bąk Badanie drużynowego 2015-2020 w kontekście systemu instrumentów metodycznych

Badanie drużynowego (2019)

Badanie drużynowego Strategia Rozwoju ZHP uchwalona przez 37. Zjazd Nadzwyczajny ZHP stawia w centrum drużynowego i drużynę. Działania podejmowane przez hufce oraz chorągwie powinny wspierać pracę drużynowego i drużyny. Chcemy zbadać, jak Wy, drużynowi, oceniacie realizację Strategii Rozwoju ZHP. W panelu badawczym ZHP stworzyliśmy ankietę, która pozwoli Wam ocenić realizację Strategii Rozwoju ZHP.

Badanie drużynowego (2018)

Badanie drużynowego (2017)