2/2017 – Wartości w Prawie Harcerskim – Harcerz miłuje przyrodę i stara się ją poznać (2017)

Wartości w Prawie Harcerskim

Projekt badawczy dotyczący wartości harcerskich składał się z cyklu badań sondażowych, które miały na celu zbadanie deklaracji i postaw członków ZHP wobec wartości zawartych w Prawie Harcerskim. Drugie z badań dotyczyło wartości zawartych w 6 punkcie Prawa Harcerskiego „Harcerz miłuje przyrodę i stara się ją poznać” (badanie o nazwie „Czyżyk”).

Wszystkie nasze opracowania dostępne są dla członków ZHP posiadających konta w Office 365 (wszystkie domeny @chorągwiane, @zhp.net.pl, @gk.zhp.pl, @zhp.pl itp.). Jeśli system komunikuje, że nie masz dostępu do wyników to znaczy, że Twój adres mailowy nie jest w Office 365 ZHP.

Komunikat z badania

Komunikat nr 2/2017 – wartości zawarte w 6PH