Nowa odsłona Badania Drużynowego

Czuwaj Druhno Drużynowa i Druhu Drużynowy! 🦸‍♀️🦸‍♂️
Przed nami jedno z najważniejszych badań, które przeprowadzamy cyklicznie już od paru lat. Skierowane jest ono do Was – Drużynowych, zwłaszcza, jeśli prowadziliście drużynę w roku harcerskim 2019/2020.
Wyniki uzyskiwane z tego badania są dla nas jako organizacji szczególnie cenne, ponieważ pozwalają określić na jakim etapie realizacji jest przyjęta w 2017 roku Strategia ZHP 2025. Pomagają również ustalić, w jakich aspektach Waszej działalności potrzebujecie największego wsparcia. W ewaluacji procesu wdrożenia Strategii ZHP 2025 Twoja perspektywa – perspektywa Drużynowej, Drużynowego – jest jedną z kluczowych 🤩, tym bardziej zachęcamy do poświęcenia kilku chwil i pokazania nam jej. Dziękujemy!
Kwestionariusz możesz wypełnić do 30.09.2020. Czekamy niecierpliwie! 🤓
➡️ Kliknij tutaj aby przejść do kwestionariusza trwającego badania!
(wyniki z poprzednich edycji, 2015-2019, można odnaleźć tutaj:
➡️ Poprzednie Badania Drużynowego

 

Zdjęcie miniatury wykonała:
©ZHP Karolina Piotrowska