24/08/2020

Badania strategiczne

Arkusz Analizy Chorągwi (2019)

Arkusz Analizy Chorągwi został po raz pierwszy uruchomiony w 2015 r. i było to pierwsze badanie skierowane wyłącznie do komend chorągwi służące ewaluacji Strategii Rozwoju ZHP.

Arkusz Analizy Hufca (2019)

Arkusz Analizy Hufca daje możliwość rzetelnej analizy środowiska biorąc pod uwagę pięć obszarów Strategii Rozwoju ZHP na lata 2012–2017. Ponadto komenda hufca może na podstawie tego narzędzia dokonać analizy, które obszary wymagają wsparcia i dalszego rozwoju.

Badanie drużynowego (2019)

Badanie drużynowego Strategia Rozwoju ZHP uchwalona przez 37. Zjazd Nadzwyczajny ZHP stawia w centrum drużynowego i drużynę. Działania podejmowane przez hufce oraz chorągwie powinny wspierać pracę drużynowego i drużyny. Chcemy zbadać, jak Wy, drużynowi, oceniacie realizację Strategii Rozwoju ZHP. W panelu badawczym ZHP stworzyliśmy ankietę, która pozwoli Wam ocenić realizację Strategii Rozwoju ZHP.

Arkusz Analizy Chorągwi (2018)

Arkusz Analizy Hufca (2018)

Badanie drużynowego (2018)

Arkusz Analizy Chorągwi (2017)