Dołącz do nas!

Harcerski Instytut Badawczy poszukuje współpracowniczek i współpracowników którzy znają zaplecze  Lime’a

Jesteś osobą, której nie jest obce działanie zaplecza Lime’a, w tym obsługa pojawiających się błędów? Jeśli tak – zapraszamy do współpracy z Harcerskim Instytutem Badawczym ZHP!

Harcerski Instytut Badawczy ZHP (HIB) powstał na początku 2016 r., po przekształceniu z Zespołu Badań i Analiz GK ZHP. Jesteśmy grupą harcerek i harcerzy (i nie tylko), których drogi skrzyżowały się właśnie dzięki zainteresowaniu badaniami i aktualnymi problemami ZHP. Prowadzimy badania dotyczące najważniejszych aspektów w obszarze funkcjonowania ZHP.

 

Szukamy współpracowniczek i współpracowników do działu przetwarzania danych w Harcerskim Instytucie Badawczym. 

Jeśli nieobce ci są hasła jak: Excel, CSV, R, python, SPSS, data processing, data validation,  VBA,  lub jesteś zdeterminowana/zdeterminowany by je poznać i stosować biegle przy przetwarzaniu danych sondażowych, to szukamy właśnie Ciebie.

Harcerski Instytut Badawczy zajmuje się m.in. projektowaniem badań, przetwarzaniem danych z badań ilościowych, przygotowywaniem raportów. W tej chwili szukamy wolontariuszy, którzy chcą pomóc w procesie przygotowywania danych do raportów. Zależy nam współpracy z samodzielnymi analitykami, ale także z tymi, którzy chcą się nauczyć pracy przy przetwarzaniu danych.

 

Aby się zgłosić, wystarczy, że wyślesz maila na adres [email protected], a w nim zawrzesz krótką informację o sobie oraz o tym, dlaczego właśnie z nami chcesz współpracować.

 

Fotografia z miniaturki wykonała:
©ZHP Karolina Piotrowska