Seminarium „Naukowy dyskurs nad badaniami ruchu harcerskiego i skautowego” – ruszyły zgłoszenia!

Już dziś chcielibyśmy zaprosić właśnie ciebie na I Seminarium Naukowe Harcerskiego Instytutu Badawczego – „Naukowy dyskurs nad badaniami ruchu harcerskiego i skautowego” .

Spotykamy się już 13 Marca 2020r. w godzinach 18-21.15 na w sali 101 Wydziału Nauk Społecznych, Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego ul. Grażyńskiego 53, 40-125 Katowice.

W programie:

-wykład Dr. Hab. Krzysztofa Maliszewskiego ( Prof. UŚ ) pt. „Człowiek w blasku wartości – o etyce służby”

-prezentacja wyników prac naukowych poświęconych ruchowi harcerskiemu i skautowemu

-prezentacja ciekawych publikacji książkowych o tematyce harcerskiej i skautowej

Zapraszamy do zgłoszeń: Kliknij aby przejść do formularza zgłoszeniowego!

Czuwaj!
HIB ZHP